0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International CONCACAF Gold Cup, Group A
Mexico
۳
۱
Canada
Finished
۰۷:۰۰
Cuba
۰
۳
Martinique
Finished
۰۴:۳۰
  International Youth U21 European Championship, Group B
Germany
-
-
Serbia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Denmark
۳
۱
Austria
Finished
۲۱:۰۰
  International World Cup, Women, Group F
Thailand
-
-
Chile
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sweden
-
-
USA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International World Cup, Women, Group E
Netherlands
۲
۱
Canada
Finished
۲۰:۳۰
Cameroon
۲
۱
New Zealand
Finished
۲۰:۳۰
  Spain LaLiga 2, Promotion Playoffs
RC Deportivo La Coruna
-
-
RCD Mallorca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Rubin Kazan
۱
۲
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Krasnodar
۲
۲
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۹:۳۰
Malmo FF
۲
۱
Sonderjyske
Finished
۱۶:۳۰
FC Arsenal Tula
۰
۴
FC Avangard Kursk
Finished
۱۸:۳۰
FC Shinnik Yaroslavl
۱
۰
FK Torpedo Vladimir
Finished
۱۷:۳۰
FC Chertanovo Moscow
۲
۲
Ararat Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Barcelona SC
۲
۱
CS Emelec
Finished
۰۵:۰۰
  USA US Open Cup
FC Dallas
۱
۲
New Mexico United
Finished
۰۴:۳۰
Orlando City SC
۰
۰
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۴
۰
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۷:۳۰
Saint Louis FC
۱
۰
FC Cincinnati
Finished
۰۵:۰۰
DC United
۱
۲
New York City FC
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden Division 2, Vastra Gotaland
Hittarps IK
-
-
KSF Prespa Birlik
inprogress
۲۱:۳۰
Ullareds IK
-
-
Onsala BK
inprogress
۲۲:۱۵
  International UEFA Regions Cup
Istanbul Region
۲
۱
Ligue De Normandie
Finished
۱۵:۳۰
Bavarian Fa
۱
۱
Slovak Western Region
Finished
۱۷:۰۰
Dolnoslaski
-
-
Castilla Leon Region
Finished
۲۰:۳۰
Hradec Kralove Kfs
-
-
South Region Russia
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Brazil U20 Paulista 1st Division
Gremio Novorizontino SP
-
-
Batatais FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
Nacional AC SP
-
-
EC Primavera SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Estudiantes De Merida
۲
۲
Portuguesa Fc
Finished
۰۰:۰۰
Llaneros De Guanare Fc
-
-
Deportivo Tachira
Finished
۰۰:۰۰
Zamora Fc
-
-
Deportivo Lara
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Finland Ykkonen
AC Oulu
۰
۱
FC Ktp
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Primera B, Promotion Playoffs
CA San Telmo
-
-
CA All Boys
inprogress
۲۱:۴۰
  Canada Canadian Premier League
HFX Wanderers FC
۱
۲
Cavalry FC
Finished
۰۲:۳۰
York 9 FC
۰
۰
FC Edmonton
Finished
۰۳:۳۰
  Iraq Iraqi League
Bahri Basra
-
-
Al Nafit Maysan
Finished
۲۰:۴۵
  Rwanda Peace Cup
Rayon Sports FC
-
-
Gicumbi Fc
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Division 2, Sodra Svealand
Arameiska-Syrianska
-
-
Newroz FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil U23 Campeonato Aspirantes
SC Internacional RS
-
-
Gremio FB Porto Alegre
Finished
۱۸:۳۰
Santos FC
-
-
Avai FC SC
inprogress
۲۲:۳۰
Aa Ponte Preta
-
-
Santa Cruz PE
inprogress
۲۲:۳۰
  Norway NM Cup
Alta IF
۱
۴
Stabaek
Finished
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL Fotball
۱
۰
Tromsoe IL
Finished
۲۰:۳۰
  Russia Moscow Cup
Torpedo-m
-
-
Kuntcevo
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Liepaja
-
-
FK Ventspils
inprogress
۲۱:۱۵
  Uruguay Segunda Division
Torque
-
-
Villa Espanola
inprogress
۲۲:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Energetik Bgu Minsk
-
-
FC Torpedo Minsk
Finished
۱۸:۰۰
Neman Grodno
۴
۰
FC Gorodeya Reserve
Finished
۱۷:۳۰
  USA Womens Premier Soccer League
Chicago City
۰
۲
Chicago Red Stars
Finished
۰۳:۳۰
Indy Saints FC
۱
۶
FC Pride Wpsl
Finished
۰۳:۳۰
  Macao 1st Division
Policia
۱
۷
Sporting Macau
Finished
۱۷:۳۰
Macao
۰
۴
CPK
Finished
۱۵:۳۵
  Estonia Esiliiga B
Viimsi JK
-
-
FC Nomme United
Finished
۲۱:۰۰
Keila JK
-
-
JK Tabasalu
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Catarinense, Serie B
Juventus SC
۲
۰
Guarani de Palhoca SC
Finished
۰۴:۰۰
Camboriu
-
-
Internacional de Lages SC
inprogress
۲۲:۳۰
  Russia Russian Cup, Women
Chertanovo Moscow
۳
۰
Sshor-27 Sokol Moscow
Finished
۱۴:۳۰
Ufa
-
-
Zvezda-2005 Perm
Finished
۱۷:۳۰
Akademiya Futbola Tambov
-
-
CSKA Moscow
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia Prva HNL Academy, Juniori
NK Solin
۱
۱
HNK Orijent 1919
inprogress
۲۰:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Vojvodina
Fk Vojvodina 1928 Perlez
-
-
Fk Sloga Conoplja
Finished
۲۰:۰۰
CSK Pivara Celarevo
-
-
Fk Jugovic Kac
Finished
۲۰:۰۰
  International Copa America, Group B
Colombia
۱
۰
Qatar
Finished
۰۲:۰۰
Argentina
۱
۱
Paraguay
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Primera D Metropolitana
CSYD Liniers
-
-
Real Pilar
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia Gold Coast Premier League Reserve
Palm Beach Reserve
۶
۱
Tweed United Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Amateur U19 Allsvenskan, Norra
Djurgarden
-
-
Gefle IF
inprogress
۲۱:۳۰
  Russia Saint Petersburg Higher League
FC Legirus
-
-
Laz St Petersburg
Finished
۲۱:۰۰
Mashtekh
-
-
Std Petrovich
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Copa Santa Fe
Club Sportivo Ben Hur
-
-
Atletico de Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  International Inter Games Football Tournament
Orkney
-
-
Alderney
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Russia Moscow Championship
FSM-2
-
-
Yunost Moskvy-Spartak-2
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
Rampla Juniors
-
-
CA Cerro
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Faroe Islands 1. deild
EB / Streymur II
-
-
Ki Klaksvik II
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید